Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Włoskie maliny

WŁOSKIE MALINY - NOWOŚĆ! włoskie licencyjne odmiany malin

Przedstawiamy Państwu trzy nowe licencyjne odmiany malin włoskiej hodowli. Charakteryzują się wczesnym, obfitym owocowaniem na jednorocznych pędach oraz dużymi, jasnoczerwonymi owocami. Włoskie maliny to jednak przede wszystkim doskonały, malinowy smak - Buon appetito!Rubus idaeus 'Regina' PBR

Licencyjna odmiana maliny wyhodowana przez włoskiego producenta Berryplant. Pokrój krzewu lekko wzniesiony, łodygi lekko kolczaste. Charakteryzuje się obfitym owocowaniem jesienią na jednorocznych pędach. Owoce duże, jasnoczerwone, o stożkowo-okrągłym kształcie i dużej trwałości. Bardzo smaczne i soczyste, cenione za charakterystyczny smak i aromat. Nadaje się zarówno do uprawy towarowej, jak i amatorskiej.
Rubus idaeus 'Magda' PBR

Licencyjna odmiana maliny wyhodowana przez włoskiego producenta Berryplant. Jest kompaktową rośliną, dzięki czemu nadaje się również do uprawy w donicach. Owocuje jesienią na jednorocznych pędach. Owoce bardzo smaczne, słodkie i soczyste. Szczególnie polecana do uprawy amatorskiej.
Rubus idaeus 'Clarita' PBR

Licencyjna odmiana maliny wyhodowana przez włoskiego producenta Berryplant. Owocuje na pędach jednorocznych i dwuletnich (2 razy w roku) - wiosną na początku sezonu na pędach dwuletnich i jesienią na jednorocznych. Pokrój krzewu wyprostowany, łodygi silne. Charakteryzuje się wysoką mrozoodpornością i równomiernym dojrzewaniem owoców. Owoce duże, jasnoczerwone, bardzo smaczne, o dużej trwałości. Polecana do uprawy towarowej. Odporna na szkodniki i choroby.
Kontakt

przewiń do góry