Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualność

Archiwum

Nagroda Wzorowy Ogrodnik

29-09-2017| Kris

Chcielibyśmy się pochwalić! Kapituła XI edycji konkursu "Wzorowy Ogrodnik" postanowiła docenić dorobek Jana i Anny Ciepłucha i przyznać nagrodę w kategorii "Szkółkarstwo roślin ozdobnych". Teraz możemy z dumą i oficjalnie myśleć o sobie jak o wzorowych ogrodnikach. Dziękujemy!

Nagroda jest wym cenniejsza, że oceny dokonywali profesjonaliści, ludzie którzy na co dzień zajmują się pracą naukową, współpracą z producentami roślin i bez wątpienia znają się na rzeczy. Dodatkowo do kryteriów oceny zaliczały się nie tylko sukces komercyjny, a - co może nawet ważniejsze - działanie na rzecz popularyzacji roślin, innowacyjności produkcji, ochrony środowiska i inne aspekty, nad którymi nie zawsze pochylamy się myśląc o ogrodnictwie. Tym bardziej dziękujemy i tym bardziej motywuje nas to do dalszej pracy.

Poniżej kilka zdjęć z ceremonii ogłoszenia wyników konkursu, która odbyła się w malowniczych murach Zamku Czartoryskich kolo Kalisza.

Kontakt

przewiń do góry